gim10

Relacja uczniów Gimnazjum nr 10

Wczoraj uczniowie Gimnazjum nr 10 wzięli udział w zajęciach z zakresu rekrutacji. Miłym akcentem okazała się przygotowana przez nich relacja z poprzednich zajęć, których tematem była Kultura Organizacyjna. Przesłali też kilka zdjęć z zajęć w szkole, na których rozmawiali o przywództwie.

Przeczytajcie i obejrzyjcie sami :)

Emil Oesh powiedział kiedyś – „Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.”

Każde zajęcia w Marco pokazują nam, jak iść po tych „schodach” bezpiecznie i z uwagą. Jak powinniśmy działać, żeby nie potknąć się i nie spaść na sam dół.

Tym razem wykonaliśmy kolejny krok w stronę poznania prawdy o sukcesie – dowiedzieliśmy czym jest Kultura Organizacji Marco.

I choć wszyscy na samym początku myśleliśmy, że będzie to jakiś straszny regulamin, szybko zmieniliśmy zdanie :) Regulaminy kojarzą się nam, z czymś obowiązkowym, a obowiązki z nudą i zniechęceniem. Tym razem było dokładnie przeciwnie!

Ta tabliczka wisząca obok nas, była zbiorem wartości, które powinny być drogowskazem a nie przytłaczającym nas ciężarem.

Okazało się, że są to pewnego rodzaju zasady, które pokazały nam, jaką drogą powinien iść każdy pracownik by cała firma mogła świętować sukces.

Kiedy omówiliśmy każdy punkt, zobaczyliśmy, że to wcale nie taka trudna czy straszna sprawa! Super nam się pracowało, a zdobytą wiedzę na pewno wykorzystamy na przyszłych zajęciach!

Już nie możemy się doczekać! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *